Sme rodinná firma so sídlom v Rozhanovciach, neďaleko Košíc, a pod názvom Dugy Garden pôsobíme na trhu záhradnej architektúry už od roku 2016. Za tento čas sme si dokázali vybudovať stabilnú sieť zákazníkov, ktorí pravidelne alebo jednorazovo využívajú naše služby.

Čím presne sa zaoberáme?

Medzi naše hlavé činnosti patrí záhradná architektúra. Projektovanie záhrad, následná realizácia záhrad, okrem toho i pravidelná údržba záhrad, odborné rezy ovocných stromov a iné ovocinárske práce. Vo svojom tíme máme otca, vyučeného záhradníka/ovocinára s viac ako 35-ročnou odbornou praxou. My s bratom a naši známi a priatelia vytvárame silný mladý tím záhradníkov, ktorých práca napĺňa a baví.

Čo je naša silná stránka?

Vďaka bohatým skúsenostiam a entuziazmu môžeme našim zákazníkom ponúkať služby podľa ich predstáv a predovšetkým aj vo vysokej kvalite. Rodinná a pokojná atmosféra sa z nášho tímu prenáša aj do realizovaných záhrad a projektov. Našimi hodnotami sú najmä slušnosť, poctivosť, odbornosť a kvalitná práca. Vytvárame premyslené okrasné záhrady s dlhodobým progresom. Spájame moderný pohľad so skúsenosťami. Budeme veľmi radi, keď dostaneme príležitosť pomôcť ku krásnej záhradke a zeleni aj vám.

Ponuka našich služieb

Napíšte nám